Köz’ün arkasında duran komünistler olarak çalışma yürüttüğümüz Gülsuyu ve 1 Mayıs Mahallesi’ne “6 Mayıs Anti-Emperyalizmdir! Emperyalistlerin İşbirlikçilerini, Seçimlerde Destekleyenler Denizlere Sahip Çıkamaz!”, “Kaypakkaya, Devrimde ve Devrimci Örgütte Isrardır! Seçimlerde; Karşı Devrimcilere Yedeklenenler 18 Mayıs’ı Anamaz!” içerikli ozalitlerimizi taşıdık.

71-72 kopuşunu gerçekleştiren Denizler sınıf işbirliğini değil, sınıf savaşının doğru yol olduğunu söyleyip burjuvaziye yedeklenmemeyi, yapılması gerekenin işçi sınıfının iktidarını kurmak gerektiğini söyleyerek savaş örgütü THKO’yu kurdular. Geride bıraktığımız 1 Mayıs alanında Kaypakkaya’nın siluetinin bulunduğu flamalara dahi tahammül edemeyen devlet tüm gücüyle saldırdı. Bugün Kaypakkaya bize devrimin ve devrime önderlik edecek örgütü kurmanın gerekliğini bir kez daha göstermiş bulunmakta.

Köz’ün arkasında duran komünistler olarak 71-72 kopuşunun önderlerine sahip çıkabilmenin yolunun reformistlerle aynı çatı altında buluşmadan; sınıf işbirliği değil, sınıf savaşı diyerek bıraktıkları mirası komünist bir çizgiyle buluşturup devrimci partiyi yaratmaktan geçtiğini biliyoruz.

Devrimciler Ölür, Devrimler Sürer!

Yaşasın Komünistlerin Birliği!

Anadolu Yakası’ndan Komünistler